Zase si tu...recesista? :-)...Ty rozumies biblii? :-)
Zase si tu...recesista? :-)...Ty rozumies biblii? :-)
Co/kto je podla Teba opak moralneho gyca?...:-)
Takze sankcie sa rusov nedotkli len sposobili ohrozenie milionov pracovnych miest v unii? :-)...pricom Krym bol len zamienka a skutocny dovod bol iny ?
Takze, podla Teba, tym dovodom muselo byt len ekonomicke oslabenie unie :-)
Vedel som, ze rusi maju prsty vsade ale ze dokazu takto manipulovat s ekonomicky silnejsou EU - to som netusil :-)
Ty si tak antismatanovsky orientovany az stracas sudnost a pleties dokopy fakty so svojimi pocitmi....daj si trosku odstup lebo nabuduce Ta uz nebudu - objektivne uvazujuci ludia - ani citat ...
Takze vsetci klamu okrem Teba ? :-)
Ktore su tie anonyme najmocnejsie struktury sveta s chorymi mozgami ? :-)
...niekedy mam pocit, ze cely svet riadia dvaja dedkovia s rozmaznanou vnuckou ....a ze Jupiter spolu so Saturnom negativne ovplynuje spravanie sa ludi - niekto to predsa musi riadit.... a skor ci neskor sa Slnko sa zruti do seba a cely svet zahynie...a "oni" sa snazia manipulovat s nami statocnymi a spravodlivymi...mravny upadok predznamenava koniec ludstva...jedina sanca je zmena vysielania Slovenskeho rozhlasu a ze ma budete pocuvat...aj ked netusim ako dalej...:-)
Neviem za koho hovoris ked pises " kazdorocne nas prekvapuju nove technologie..." - lebo mna neprekvapuju...ale na druhej strane je to velka krajina, ktora ma aj adekvatne velke poblemy ....vzorom by Ti mali byt skor ine krajiny...
To je relativne :-)....co je lepsie - okradnut 30% zo 100 (ostane 70) alebo 10% z 50 ( ostane 45)...cierny humor :-)
To ze niecomu nerozumies - to je normalne...ale pliest si zakladne pojmy a sirit svoju "nevedomost" - to uz je o blbosti....
Kvalita zivota je definovana...ale ok - pre kazdeho mozu byt dolezite ine veci - takze pre mna to znamena o.i. spokojnost s 3 zakladnymi piliermi - rodina, praca, volny cas....predstav si stolicku - aby si pevne sedel potrebujes mat 3 rovnake nohy...minimalne :-)
...takze Ty nesplachujes? :-)
Bol som aj v USA, aj v Kanade - evidentne prehanas.
V kazdej krajine (aj vo Svajcarsku, Norsku...) sa najdu frustrovani atd... ludia, podstatne je - kolko ich je.
Tvoje videnie USA je velmi neobjektivne ( ano su tam ludia, ktori sa maju zle) - "ti co ovladli spinavymi praktikami americky lud" je sice sugestivne ale - pre mna - usmevne slovne spojenie :-)
Pozri sa lepsie....napisal si nieco podobne ako ked ja napisem " som spoluvlastnikom GE"...
...lebo mam 2 akcie (podiel 0.00000001%)
Ekonomika je siroka oblast, ktora ma svoje parametre...vies aky je rozdiel HDP USA a RF? :-)
Ostanme pri normalnom poradi.....frustrovana eroosvelt vychrli hromadu cisiel a komentarov ...ktore budu navzajom nekompatibilne....ja ju potom opravim :-)
Zatial si na moderatorku diskusie nedozrela...:-)
Odporúčame