Caro demokracie v armade? :-)
Caro demokracie v armade? :-)
Naozaj tym bajkam veris ?....:-)
V inej casti diskusie si pisal, ze viera je zalozena na dokazoch - daj nejaky dokaz o raji...moze sa tam dostat aj neveriaci alebo budhista?...ktori mozu zit "krestanskejsie" ako krestan...
Aka je pointa? ...co by sa malo na daniach zmenit?
Co je dostojne, spravne a dobre? :-)
Skus si najskor vyjasnit "svoje motivy", potom analyzuj motivy inych...:-)
A ktoreho boha mas na mysli?...cca 1/7 sveta sa hlasi ku krestanstvu (kto vie kolki z nch su "pravi veriaci" :-)
6/7 populacie Zeme ma inych alebo ziadnych bohov....
Na kolko veris tym starovekym ....textom? :-)
Definuj prirodzeny dej...:-)
Vylizu sa...ale je rozdiel ci im pri tom bude zima a budu hladni alebo nie.
Rusko je pekna a velka krajina ale ekonomicky je zavisla na cenach surovin.
A uskromnovat sa pre lepsi zivot potomkov, ktori sa budu uskromnovat pre lepsi zivot svojich potomkov atd...?
...cim viac ludi sa bude uskromnovat tym bude mat niekto iny viac :-)
V Cine je omnoho vyssia zivotna uroven ako vo Svajciarku, Norsku, Nemecku lebo spotrebuju ovela viac cementu :-)
... buduju cesty, ktore su uz v USA a ostatnom civilizovanom svete vybudovane ....:-)
Mozno by autor mohol niekedy v buducnosti pouzit objektivnejsie porovnania, lebo vzhladom na pocet obyvatelov bude Cina - v sumarnych statistikach - najvyspelejsia krajina na svete :-)
Aj Ty si najskor nieco precitaj o financnych tokoch :-)...a never vsetkemu co si precitas...:-)
Hmm...vravis ze vo Svajciarsku vyrabaju banky nove peniaze?...alebo len nerozumies financnym tokom? :-)
Niekomu lezie, inemu nelezie...to je ako s politologom a jeho mudrovanim..:-)
Precitaj si nieco o sporte a dopingovych kontrolach...kolko US sportovcov malo pozitivny nalez a nasledne tresty....
Ako uz len Ty mozes vediet co (ne)mali americania v kolone? :-)
Podivne plany...takym rozumie len par zasvetenych...:-)
Odporúčame