preco ten pesimizmus?...mozno staci zmenit sposob myslenia - menej sa venovat tomu "zlemu" a viac tomu co chces dosiahnut...ake su Tvoje ciele?
preco ten pesimizmus?...mozno staci zmenit sposob myslenia - menej sa venovat tomu "zlemu" a viac tomu co chces dosiahnut...ake su Tvoje ciele?
Zacala si dobre..... ale tie zvasty o Kiskovi stacili aby som prestal citat - hned Ti bol odporny ale s Jankom Ti to trvalo par rokov - niekde v Tvojich zaveroch bude chyba
raz tu dal niekto otazku co by ziskali USA z vojnoveho konfliktu v Europe...nikto neodpovedal ....
..ak neratam vseobecne frazy podla svetonazoru...:-)
prisiel som k "neporazeni Meciara" a prestal som citat...dalsi, ktory pozna len dve farby a rozdava rady...:-(
Tvoje zavery su rozne...ale urcite nie logicke :-)
Okrem toho, ze si arogantny a falosny - si v poriadku?
kazdy kto s Tebou nesuhlasi je otravny?..niektori demagogicki trulkovia to mozno tak vnimaju :-)
skusil som - teraz urob to iste...a trosku mysli, ked pises :-)
a vtedy sa mnohi ini toho zameru nevzdali a naopak , mnohi ini imigranti sa ho mozno vzdali....
Ale nechcem sa natahovat o slovicka - suhlasim, ze pretrvava realna hrozba a treba prijat rozhodne opatrenia...ktore vyvolaju dalsiu polemiku - niekomu sa budu zdat pritvrde, inym nedostatocne...
Pekny den
mali konat kompetentne a prijat prislusne opatrenia....:-)
v duchu Tvojej logiky - pravidla porusuje vela krestanov aj duchovnych - s kym budu riesit problemy oni?
S Vatikanom nemoze riesit kazdy...
Ty budes asi homo hlupus...ked Ta media nezvelebuju..:-)
v kazdej debate sa najde stupidny prispevok...
precitaj si to po sebe este raz - mozes sa opravit :-)
praktizujuci veriaci dodrziava 10-toto...a to Ty nerobis...tak si chod vykrikovat nikde inde
Odporúčame