nema to ziadny nadhlad - ibaze si tym myslel konspiraciu...:-)
nema to ziadny nadhlad - ibaze si tym myslel konspiraciu...:-)
inkvizitorSK a Pupusssko....nechcete s tym prestat?...podobna komunikacia ako tato je v kazdej druhej diskusii.
Uz ste si zarezali do "ziveho" - ak neviete zaujat primerie tak aspon najdite nejaky "komunikacny" kompromis...
nekonecne mudre slova...:-)...trosku viac citaj...
uff...Ty si velmi mudry/a...Ty dokonca vies, po com kto tuzi, co by kto urobil keby....pises podobne ako keby iny napisal: "Bednar?" - ten sa musi tvarit normalne hoci najradsej by vyskocil na stol a z plneho hrdla krical "Milujem ho...."
Precital som diskusiu - z mensej casti vychvalovanie autora, z vacsej casti "odbavovanie" sa na diskutujúcom Pupussskovi, vratane primitívneho zadrapovania sa do jeho osoby....to Vam (niektorym) staci?
nepresvedcil si ma.... ja mam viac zlych skusenosti so vselicim - keby kazda zla skusenost mala skoncit nenavistou k druhej strane.....tak ma tolko nenavisti "rozozerie" :-)
Ty si Roman Bednar? :-)
Moja otazka bola, odkial autor blogu cerpa svoje "investigativne postrehy" , ci ma zdroj priamo z francuzskej tajnej sluzby - ked vie posudit co im chyba :-)
Statistike treba aj rozumiet ...napriklad - ked niekto s prijmom 5000 EUR vyda na nieco 500 EUR - je to 10% z jeho prijmu.
Ked clovek s prijmom 1000 EUR vyda na to iste 30% zo svojho prijmu - je to 300 EUR.... Ty - podla svojich prispevkov - vidis raz viac vydavkov u jedneho, inokedy u druheho :-)
V Tvojich prispevkoch som si "nedovolil sa hrabat" :-)...nemam na to ani cas ani zaujem...ale priebezne si nieco precitam...a pamatam si to.
Tak teraz neviem - hovoria alebo nehovoria vsetci arabi rovnakym jazykom? Co ma spolocne Koran s jazykovou vybavenostou pracovnikov tajnej sluzby ? :-)
za aktivitu od koho?...od haterov alebo tych na strome?...skus si rozsirit obzory :-)
investigativny zurnalizmus?...mne to pripomina skor bulvar :-)
Aky je spravny (=dostatocny) pocet ludi v tajnej sluzbe hovoriacich arabsky ? Kolko ich je v skutocnosti?
Vsetci arabi hovoria jednym jazykom?........
protiruska nenavist novinarov...preco by nenavideli Rusko?...skus odpovedat - inak to pre mnohych mysliacich vyznie velmi tendencne...
chod sa niekedy pozriet do sveta - niektore otazky nebudes musiet davat - vyjasni saTi ...:-)
zalezi na tom v akom prostredi sa obidvaja pohybujete...v mojom prostredi ludia ziju, pracuju, riesia problemy.... a idu dopredu - nevyplakavaju za "starymi zlatymi casmi"....
naopak - ja mam pravdu rad :-)...ale trochu aj rozmyslam - skus to aj Ty :-)
velmi naivna predstava :-)...bude dodavat zbrane Nemecku a Francuzsku?...co odbyt amerických vyrobkov a technologií?
Odporúčame