Cudzinec, verejne sa Ti ospravedlnujem.
Stratene prispevky "sa objavili" a pod príspevkom, ktorý som pripisal Tebe, nie si uvedeny Ty.
Cudzinec, verejne sa Ti ospravedlnujem.
Stratene prispevky "sa objavili" a pod príspevkom, ktorý som pripisal Tebe, nie si uvedeny Ty.
nie, cudzinec "zabezpecil" zmazanie prispevku zo starej diskusie, ktora bola - az na hlupost, ktoru napisal - neskodna, pisal som o nej vyssie.
Ked som sa ho spytal, ci chce nakopirovat tu hlupost co napisal - po chvilke mi napisal, ze to chce...a ked som sa znovu pozrel do svojich prispevkov - uz to tam nebolo, predtym som si to vo svojich prispevkoch pozeral.
Tvrdim, ze priamo alebo v spojeni s niekym "sposobil" zmazanie casti diskusie resp. Mojich prispevkov (aj jeho).
Preto som poziadal o presetrenie tejto manipulacie, co je relativne jednoduche. Uvidime co z toho vyjde - v kazdom pripade, budem si jeho "mudrosti" zalohovat.
Len pikoska na zaver - vcera pred 23.00 mal pod dvomi nickmi cca 45% prispevkov v disksii :-)
doteraz si mi neodpovedal na otazku - ale ved uvidíme :-)
Cakat od Teba pravdu by bolo prilis optimisticke ...
Ziadost odisla - verim, ze bude korektne presetrena.
Problem je, ze cudzinec alias...by to to mohol zopakovat aj v buducnosti...hocikomu inemu ...
Ty si dostal jasné zadanie - ale nedarí sa Ti :-)
Nebudem sa znižovať k invektívam, ktoré "plodíš" keď si frustrovaný alebo nevieš ako ďalej ...a to je skoro stále :-)
Keby si mal trošku "viac rozumu a menej pýchy" - bol by si s tým prestal ešte včera - teraz je už neskoro...
Nie si zvedavy - dobre vies co si napisal :-) - si klamar a podvodnik.
Pre svoju "nadrozmernu jesitnost a urazenu pychu" si lahko citatelny.
Ak povazujes za vyhrazku korektnu , slusnu ziadost na vedenie dennika o presetrenie "manipulacie s príspevkami" - len potvrdzujes svoju neobjektivitu a "pokrivene" videnie sveta.
Mna uz neoklames svojimi falosnymi náznakmi uprimnosti :-)
Svoju frustraciu si Tymto nevyliecis...ani tych svojich nepotesis...
Presviedcal si ma, ze Slovensky dunajsky zlaty dukat mal vyssiu hodnotu ako dolar (aka sprostost :-)...Ale to Ty dobre vies :-)
Keby som bol podvodnik ako Ty - tak to tu nakopirujem.
Ale dockas sa - bud z Pravdy (za chvilu posielam mail na presetrenie podvodov, ktore tu so svojimi kumpanmi robis) alebo od svojho chlebodarcu...v kazdom pripade uz sa blizi Tvoj koniec....
...a mozno este vcera by som povedal - nechajte ho, ma pravo na svoj nazor...
ale dnes uz nie - lebo si podvodnik a klamar .
...ani par hodin spanku alebo porady s chlebodarcom Ti nepomohli?
Neodpovedal si mi na otazku!
Alebo Ti mam napisat, ze vo svojej urazenej "pyche a jesitnosti" si schopny pouzit "vsetky prostriedky vratane "zakernej manipulacie s prispevkami" a vedomych klamstiev ?
(v rieseni)
Potom by to znamenalo, ze taki ludia ako ty, ktori vedome klamu - si repekt nezasluzia.
Dokedy BUDETE cakat? Kolko Vas je :-)
Budete cakat dovtedy dokial "sa nerozhodne" co s Tebou, lebo taki ako Ty sa zamotavaju v spleti klamstiev a polopravd a skor ci neskor zakonite skoncia
...ani par hodin spanku alebo porady s chlebodarcom Ti nepomohli?
Neodpovedal si mi na otazku!
Alebo Ti mam napisat, ze vo svojej urazenej "pyche a jesitnosti" si schopny pouzit "vsetky prostriedky vratane "zakernej manipulacie s prispevkami" a vedomych klamstiev ?
(v rieseni)
Potom by to znamenalo, ze taki ludia ako ty, ktori vedome klamu - si repekt nezasluzia.
Dokedy BUDETE cakat? Kolko Vas je :-)
Budete cakat dovtedy dokial "sa nerozhodne" co s Tebou, lebo taki ako Ty sa zamotavaju v spleti klamstiev a polopravd a skor ci neskor zakonite skoncia
...ani par hodin spanku alebo porady s chlebodarcom Ti nepomohli?
Neodpovedal si mi na otazku!
Alebo Ti mam napisat, ze vo svojej urazenej "pyche a jesitnosti" si schopny pouzit "vsetky prostriedky vratane "zakernej manipulacie s prispevkami" a vedomych klamstiev ?
(v rieseni)
Potom by to znamenalo, ze taki ludia ako ty, ktori vedome klamu - si repekt nezasluzia.
Dokedy BUDETE cakat? Kolko Vas je :-)
Budete cakat dovtedy dokial "sa nerozhodne" co s Tebou, lebo taki ako Ty sa zamotavaju v spleti klamstiev a polopravd a skor ci neskor zakonite skoncia...
.....demagog...opytam sa Ta este raz.
Chces popriet, ze si na moj prispevok reagoval slovami o "Slovenskom dunajskom zlatom dukate", ktory mal byt silnejsi ako dolar?... a chcel si mi vysvetlit preco sa neujal?
Odpovedz mi na otazku.
Nesuhlasim s Tebou, mam vazne vyhrady k Tvojim"manipulaciam" ale zatial Ta respektujem ako nazoroveho oponenta, ktory ma pravo na svoj nazor.....s vyhradami.
Moj dalsi postup bude zavisiet od Tvojej odpovede
Pisal si to tu.....demagog...opytam sa Ta este raz.
Chces popriet, ze si na moj prispevok reagoval slovami o "Slovenskom dunajskom zlatom dukate", ktory mal byt silnejsi ako dolar?... a chcel si mi vysvetlit preco sa neujal?
Odpovedz mi na otazku.
Nesuhlasim s Tebou, mam vazne vyhrady k Tvojim"manipulaciam" ale zatial Ta respektujem ako nazoroveho oponenta, ktory ma pravo na svoj nazor.....s vyhradami.
Moj dalsi postup bude zavisiet od Tvojej odpovede
demagog...opytam sa Ta este raz.
Chces popriet, ze si na moj prispevok reagoval slovami o "Slovenskom dunajskom zlatom dukate", ktory mal byt silnejsi ako dolar?... a chcel si mi vysvetlit preco sa neujal?
Odpovedz mi na otazku.
Nesuhlasim s Tebou, mam vazne vyhrady k Tvojim"manipulaciam" ale zatial Ta respektujem ako nazoroveho oponenta, ktory ma pravo na svoj nazor.....s vyhradami.
Moj dalsi postup bude zavisiet od Tvojej odpovede.
demagog....daj nejaku skolku kde to vysvetlia tak aby si bol spokojny :-)
citis sa silny, lebo v Tvojom "spolku" je aj administrator?
Chces povedat, ze si nepisal o Slovensko dunajskom zlatom dukate, ktory bol silnejsi ako dolar?...a chcel si mi vysvetlit preco sa neujal??
Tvoja odpoved ma zaujima .
A specialne pre Teba (aj pre administratora) - budem sa pytat kompetentných v Pravde, preco sa "stracaju" prispevky, ktore ovplyvnuju diskusiu - ci budu korektni alebo si administrator "riskne" verejnu diskusiu o "manipulacii"
Alebo Ty robis v Pravde?...evidentne mas vela volneho casu...
Ale vsetko zle je na nieco dobre - budes si musiet davat vacsi pozor - lebo niektore "Tvoje slova" si budem kopirovat skor ako ich "administrator" zmaze!
citis sa silny, lebo v Tvojom "spolku" je aj administrator?
Chces povedat, ze si nepisal o Slovensko dunajskom zlatom dukate, ktory bol silnejsi ako dolar?...a chcel si mi vysvetlit preco sa neujal??
Tvoja odpoved ma zaujima .
A specialne pre Teba (aj pre administratora) - budem sa pytat kompetentných v Pravde, preco sa "stracaju" prispevky, ktore ovplyvnuju diskusiu - ci budu korektni alebo si administrator "riskne" verejnu diskusiu o "manipulacii"
Alebo Ty robis v Pravde?...evidentne mas vela volneho casu...
Ale vsetko zle je na nieco dobre - budes si musiet davat vacsi pozor - lebo niektore "Tvoje slova" si budem kopirovat skor ako ich "administrator" zmaze!
puckos? :-).......realitu, ktoru vidis len ty (pripustam, ze sa este niekto moze najst :-) - ale ze by vsetci obyvatelia Luxemburska zili vo falosnej rozpravke a len Ty jediny vies, kde je "skutocna" pravda? :-)
demagog.... ktory sa chvilu snazi pisat "inteligentne".....ale nevydrzi mu to :-)
Ako obvykle - pri nesuhlase stracas sudnost a prejavuje sa Tvoja "prava tvar".
Ak sa zajtra, ked "vytriezves" z poryvu zlosti, ze niekto si dovolil s Tebou nesuhlasit - za svoje hlupe slova nebudes hambit - tak si nielen "nemudry" ale aj pokrytec, ktory nie je schopny sebareflexie.
Co je potrebne k tomu aby sa "udrzal" dlhe roky vo funkcii premiera?
Oklamal cele Luxembursko...ale Ty si mudrejsi ako vsetci obcania Luxemburska - Ty si ho "prekukol":-)
Kto vsetko Ti v tom pomaha?
demagog...tak uz aj prisluhovac?...lebo s Tvojimi demagogickymi a nicim nepodlozenymi recami nesuhlasim?
Ide Ti o to, kto bude mat posledne slovo?...aby si nebol - pri Tvojej vytazenosti - zaskoceny.
Odporúčame