Kazde druhe tvoje slovo je trol(ko)....si nimi posadnuty? :-)
Kazde druhe tvoje slovo je trol(ko)....si nimi posadnuty? :-)
ci to nebude preto, ze Tvoje informacne zdroje su nedostatocne ? :-)
ale no tak... :-)
Americania su sprosti a bez ruskej pomoci by sa nedostali ani na Mesiac...mozno ani nevedia, ze rusi zacali bombardovat Syriu....tak si to myslel? :-)
odkial mas informaciu, ze "potichucky odstupili vsetci poradcovia Obamu, ktori vraj boli odbornici na stredny vychod " ?
Co z toho si si vymyslel alebo "upravil" ? :-)
Ako konkretne zacal prezident Kiska s budovanim zakladne NATO v Poprade?
Haloo...preber sa :-)
otazka je - aky bol dovod, ze rusi zacali bojovat proti teroristom?
vravis, ze ked sa rusi nastvu nikto nie je bezpeci?...ako sa chces chranit?....:-)
daj link na "tu statistiku" ...nech konecne vieme, co za prichodzich to je :-)
ano - ludia radsej citaju a pocuvaju to, co sa im paci...a na opacny nazor reaguju rozni ludia rozne - od vecnej argumentacie (malokedy) cez preskocenie textu.... az po dehonestaciu (casto :-)
skus definovat "okupanta" V Afrike....aspon si v tom urobis jasno :-)
tak teraz neviem - bol ten blog podla Teba dobry alebo nie ?
Ja som pochopil len to, ze autorovi sa pacia ruske lietadla :-)
Odkial vies, ze nikto nevypocul...neobtazoval sa vyzbierat...?...mas pod kontrolou vsetkych, ktori sa na objasnovani pricin podielali? :-)
o ktorej necivilizovanej krajine teraz pises? :-)
Ty si specialista na estebakov - komunistov, ktoremu staci precitat par viet a hned mu je vsetko "jasne" ?
Dobry - zly, cierny - biely...vsetkemu tak dobre rozumies? :-)
vselico sa stava...niekedy to budi podozrenie a dovod moze byt jednoduchy....alebo naopak :-)
Poistovaci pracuju s "marzami"...verim tomu, ze mozes dostat 3 rozne ponuky od 3 roznych ludi z jednej poistovne - ja som vyuzil sluzby kamarata z maklerskeho domu a druheho kamarata z poistovne...
Pekny vecer :-)
Dostal som odpoved z Pravdy, ktoru povazujem za korektnu.
--Jeden z administratorov vymazal prispevok, ktory....a tym, ze sa vymaze nejaky prispevok, vymazu sa aj vsetky reakcie nan... to, co ste hladali, bolo sucastou tohto vlakna...--
Po "znovuobjavení sa" príspevku nebol pod nim uvedeny cudzinec.
Pomylil som sa a cudzincovi som sa verejne ospravedlnil.
Pekny vecer :-)
Chcem sa verejne ospravedlnit cudzincovi z obvinenia, ze manipuloval s príspevkami.
Poziadal som vedenie Pravdy o presetrenie celej zalezitosti.
Stratené príspevky "sa objavili" a nie je pod nimi uvedený cudzinec.
Ospravedlnujem sa tiez, ze som ho nazval podvodníkom.
Odporúčame