a to znamena, ze tak je to "normalne" ?:-)
Ale Ty uz mozno tusis, ze ked napises "vidim", tak v skutocnosti to znamena nevidim, nerozumiem... :-)
kto ma podla Teba HDP v minuse? :-)
...radsej sa do ekonomiky neplet...
Skys http://www.tradingeconomics.com...ak pochopis tie cisla, mozeme ist dalej :-)
Na raste HDP v 2.kv. 2015 v USA sa najviac podiela rast domacej spotreby a vyssi cisty export...
A kedze Tvoja oblubena tema je cena ropy tak velmi jednoducho povedane - specialne pre Teba :-)
Aktualna cena ropy klesa, HDP USA rastie , HDP Ruska klesa .
precital som diskusiu - "najzasadnejsie" prispevky k blogu maju ludia, ktori ani nevedia co je to HDP...:-)
Naozaj nie si schopna normalne uvazovat alebo si si zalozila nejaku anarchisticku bunku?
Lisabonsku zmluvu podpisal oficialny zastupca Slovenska, ktory vysiel z demokratickych volieb = zmluva je platna!
Samozrejme, ze v civilzovanom svete sa daju zmluvy vypovedat alebo - v pripade sporu medzi zmluvnymi stranami - riesit sudne.
Dovtedy je zmluva platna!
Cim sa Ty zivis?
uff...silne slova - Ty ho musis nenavidiet...nelomcuju Tebou negativne emocie?
Nespominam si, ze by som od Teba cital nieco pozitivne....skus byt aspon vecny ...
kde si ju podpisal?...kto to organizoval? :-)
on aspon pise ( aj ked s nim nesuhlasim ) - ale keby kazdy zacal nieco robit...co tak zacat od seba?
Nemusel by si stale len pritakavat a frflat - mozno by si nieco zmenil :-)
1400% zisk oproti normalu?...aky je normal?...ZP nema mat ziadny zisk - rozumies tomu co pises? :-)
Ty si srandovny - problem je teraz Forai :-)
Ak mas nejake poznatky o nekalych kseftoch inych - konkretizuj ich, posun dalej....niekde inde.
"Nevadi, ze ukradol, lebo ten kto to zistil ma brata, ktory nezaplatil vcas inkaso...mozno...." :-)
Ano...kto chce "verit" hlada podporu svojej viery ...cim menej rozumie odbornym veciam tym skor ju najde :-)
na zaklade coho si "usudil", ze konspiracne teorie maju viac logiky ako oficialna sprava?
Som presvedceny, ze si ju necital...takze? :-)
Neverim ....Ty sa budes cudovat stale :-)
daj link na nejaky nemecky dennik, ktory uvadza, ze bomby su uz na americkej zakladni...
Ktory nemecky dennik si vcera alebo dnes citala?
...alebo? :-)
vdaka za uprimnu radu ...ked nieco zistim - budem Ta informovat :-)
...len aby to bolo jasne - ktore veci su najjednoduchsie? :-)
Odporúčame