ako chces konat?....vyzvou na podporu peticie aby neboli zabijani ludia?
Aky efekt od toho ocakavas?
ako chces konat?....vyzvou na podporu peticie aby neboli zabijani ludia?
Aky efekt od toho ocakavas?
Vtip celkom dobry :-)
Skus vysvetli termin "plateny troll"...kto ho plati, ako dostava peniaze, ci su to cierne peniaze alebo ma zmluvu....podla Tojej odpovede budem vediet ci si ten vtip pochopil.
Som bezny obcan, kto chce, ten ma informacie k dispozicii...v com konkretne chces doplnit informacie o EU?...zacneme zakladmi? :-)
eska sa zakryva "inymi"...nejako to nevie stravit , mal by sa trosku "korit" :-)
...ako sa hovori ...Ty tie nejasnosti okolo "korenia sa spravnym zenam" nesies nejako tazko :-)
Ale ja som Ti nechcel zle...pekny (pod)vecer :-)
da sa to predpokladat napriek tomu, ze vacsina NS tvrdi opak? :-)
po lopate?...uprednostnujem inteligentnejsiu formu, unika Ti podstata :-)
Si v tom nejako osobne angazovany?...cim viac vykricnikov tym vacsia pravda? :-)
vsetko so vsetkym suvisi...ale " formu prezentacie sa" voli pisatel...a necukam sa, len mi vadi demagogia :-)
Pohlad z druhej strany:
Ked som pred 25 rokmi prisiel na chalupu - sem-tam som videl staru skodovku, dnes je dedina plna novych aut, zrekonstruovanych resp. novych domov.
Ked som pred 25 rokmi kracal centrom mesta, vsade boli schatrale, sive budovy s oplieskanymi fasadami, dnes su vacsinou budovy a okolie nove resp. zrekostruovane.
Podla niektorych je vsade chudoba a bieda ale podniky a kulturne podujatia (v BA) su plne ludi...
Na dovolenky sa kedysi chodilo do Bulharska, Rumunska a na Balaton, kto dostal devizovy prislub isiel do Juhoslavie, ale na to potreboval suhlas SZM, KSC, zamestnavatela...dnes mozes ist kde chces.
Mohol by som uviest vela podobnych prikladov.
Netvrdim, ze dnes je vsetko lepsie ako kedysi - ludom chybaju istoty, v zamestnani maju problemy, ktore kedysi neboli, vela ludi je nezamestnanych resp. robia za male peniaze a nemozu si uzit vymozenosti dnesnej doby...atd.
Nazory ludi na "chod sveta" priamo suvisia s ich prehladom, zabezpecenim, vyuzitim volneho casu...
Mozeme si porovnat vzdelanie :-)..."svojim sposobom" moze byt problem vyznat sa vo verejnom priestore :-)
...bud maly nesympaticky alebo sympaticky hlupak? ...logika nepatri k Tvojim silnym strankam, ze? :-)
tema je o Harabinovi a Najvyssom sude, lg99 (na)pisal o Kiskovi, pouzil pri tom "negativisticku, hlupu" formulaciu o "smejdovom tovare", ktory s temou nemal ziadny suvis, pricom to "smejdovy tovar" nebol, bol to bezny, normalny tovar ako v kamennych obchodoch, sam som bol zakaznik Quatra...
...takze cielom prispevku bolo vyjadrit, pri teme o Harabinovi, svoju nenavist ku Kiskovi.....alebo?
ok :-)
Ja nesuhlasim s Tvojim tvrdenim, ze Unia sa od zaciatku profilovala ako podvod, projekt - proti Rusku.
Hlavne ciele boli "za", nie "proti".
Predpokladam, ze najrazantnejsie vyhlasenia maju ti, ktori vedia o EU najmenej :-)
len Ty a par statocnych vedia odkial vietor fuka a hned by ste tento problem vyriesili...len skoda, ze nemate tu moznost...
Predstav si, ze sa Ta niekto opytal : "Ako dalej ?"....co by si mu odpovedala ? :-)
uber...po vzore cudzinca je Tvojou snahou za kazdu cenu diskreditovat nazoroveho oponenta ?
Odporúčame