podla akej zmluvy z r. 1991 sme vazalom USA?...niekto vymyslel sprostost a Ty ju opakujes?
Neverim, ze aspon tusis o akej Zmluve pises.
podla akej zmluvy z r. 1991 sme vazalom USA?...niekto vymyslel sprostost a Ty ju opakujes?
Neverim, ze aspon tusis o akej Zmluve pises.
nazor ktoreho obcana?...informacia o tom, ze skupina tatarov oslavne vitala Putina?
to Ta tak "vytaca" desbesova fakticka vecnost, ze stracas sudnost a znizujes sa k osobnym invektivam ?
Rusi chceli zlacniet ropu ?
Si si isty, ze vies co pises? :-)
Ako mozu clenovia stany zakazat video?....zvolili si zastupcu, ktory stlacil gombik? :-)
Odkial ostatni vedia, ze je to zakazane? :-)
hovorca sveta versal,
to, ze mas rad tabletky je Tvoj problem...ale nabuduce skus trochu porozmyslat kym napises podobnu hlupost...
stojis si za hlupostami, ktore si napisal ?
kde Ty chodis na tie podivne cisla? :-)
podla tvojej "sebaprezentacie" nic ine nepoznas...skus inu temu
raz dnu - raz von...to je taka zmysluplna cinost...:-)
ja som reagoval na autora blogu - kedze netusim co vlastne chcel povedat ...:-)
A ak Ty s Obamom v tom mate jasno - ok, aspon obidvaja viete co Vam tvorca dal do ruk :-)
Biblia plati pre cca 1/6 sveta (ak su vsetci dobri krestania :-)
Chces povedat, ze ostatnych 5/6 svet "bludi" a smeruje do pekla?
...a Ty mas pravo ohnom a mecom "usmernit bludiacich" ?
ja som reagoval na premudreleho versala....nepoplietli sa nam adresati? :-)
Hmm...ako dlho by si, napriklad, viedol s hlavami vsetkych nabozenstiev dialog na temu prijatelnej zmeny ich tez? :-)
reagoval som na pe-pe123 propagandu...od veci? :-)
skus vysvetlit "ramec propagandy"...
...ci tomu rozumiem spravne - ked podla Teba "propaganguje" niekto, s koho nazormi suhlasis je to "pozitivna propaganda" - aj ked je to primitiva hlupost,
ale ked mu niekto oponuje - je to "negativna propaganda? :-)
to su tak detinsky naivne konspiracie - cim mlhavejsie tym zahadnejsie ...to naozaj niektorym staci toto......:-)
Odporúčame