Skontroluj si tlak...nenavist moze vyvolat chorobu...
Skontroluj si tlak...nenavist moze vyvolat chorobu...
Rostas ma take iste pravo sirit svoje myslienky ako hocikto iny.
Ja s nim nesuhlasim ale Ty mas potrebu ho obhajovat - preco? :-)
hmm...myslim, ze tento blog som uz cital na inom portali.
Tam dostal mlady muz niekolko rad do zivota, ktore sa mu asi nepacili , tak to skusa inde ? :-)
A?...na tento príspevok som uz raz reagoval...a co?
Ked nieco povie Matovic s Brossmanom - tak je to svata pravda? Skus nieco doveryhodnejsie...
Urcite aj Tebe niekto povedal, ze si klamal...?
...praveze tam racionalne riesenia nie su - skor len priania ako by to mohlo fungovat bez realneho poznania fungovania ekonomiky a financovania verejnej sfery...a mantra s tym nema nic spolocne :-)
Vacsina ludi nema na to aby podnikala - suhlasim, ze maju mat vytvorene dostojne podmienky v zamestnani - ale problem je ako to dosiahnut. Akonahle zacnes "regulovat" sukromne peniaze - vznikne problem, nastupi apatia, obchadzanie pravidiel ...atd...a na príspevky z verejných zdrojov treba "zarobit".
Prečo take vyhrotene otazky? Co s tym ma spolocne plyn a pust?
Ked sa postara kazdy o svojich najblizsich bude lepsie aj chudobnym...zazracne riesenia neexistuju.
Preco?...co by si chcel pocut?...mne je jedno kde chodi BS...
Uff...ja si uz vela pamatam a boli aj dobre veci - ale celkovo to islo do stratena...boom vyzera inak :-)
Hmm...preco ti chudobni nerobia pre seba?...asi to vacsina nevie - tak ako dosiahnut spravodlivejsie prerozdelovanie?...v minulosti to uz "niektori" skusali ale vysledkom bolo spomalovanie rozvoja a postupny prepad...
Ahaaa...tak az teraz sa mi vyjasnilo :-)...tak porad - ake cisla padnu v stredu v Lote :-)
Neexistuje nic co by ho ospravedlnilo...co Tvoja horucka? :-)
Len kandidat z plagatu ktoremu dnes vravime prezident?...tu hlupost je vlastna alebo prevzata? :-)
Ked Ty neveris tak je jasne, ze ten prieskum je nedoveryhodny - co tak urobit vlastny, doveryhodny.....co to pisem, je jasne ze uz ho mas "urobeny" :-)
Tolko odbornikov na prieskum verejnej mienky som este nestretol :-)
A agresor sa zamyslel .... "ku..a, ako to vlastne je s tym samozastavenim? " :-)
Na vysvetlenie - podla sugry sa prieskum robil na americkej ambasade :-)
Takze ked to nie je podla Teba tak cely prieskum je neobjektivny?
A co si robila na americkej ambasade? :-)
A gulas sa vari z listov brezy a kozieho mlieka....daj este nejaku zarucenu pikosku :-)
Uff...ta beletria o jezkovi a ranenej sove sa Ti velmi nepodarilo....ale nevzdavaj to :-)
Odporúčame