Upresni co podla Teba znamena "dobre zarobil"...ludia maju rozne predstavy o velkych peniazoch :-)
Upresni co podla Teba znamena "dobre zarobil"...ludia maju rozne predstavy o velkych peniazoch :-)
Mas aj ine zdroje alebo Ti staci co povie Matovic? :-)
Velmi odvazne hodnotenie - asi budes odbornik :-)
Ja si pamatam casy, ked bol rozpadnuty financny trh a komu sa podarilo ziskat uver za 25 % tak sa tesil
To je Tvoja zvratena logika ...mamiarek pise dostatocne zrozumitelne
Uff...ze Ty mas na podobne psychoanalyzy papier?...obraz biedy osoby...:-)
Nemusis sa na to nijako specialne pripravovat :-)
Var A - Grecko ostane, bude pokracovat v reformach, cast dlhu sa mu odpusti...
Var B - Grecko neprijme ozdravne opatrenia a bude sa riesit jeho odchod z EU...co tiez nebude zajtra, co bude dalej - o tom su/budu rozne predpovede...vacsina Grekov na to (asi) doplati...
Nic nie je zadarmo :-)
urcite nie - resp. pravdu mas len ciastocnu - v tom zmysle, ze psychika vplyva na zdravie...skus niekedy pocuvat onkologov.
urcite sa Grecku neodpusti dlh cely...svet funguje trochu inak ako ho vidis Ty - chces sa o to stavit? :-)
ani ja tomu nerozumiem :-)...evidentne mas radsej konspiraciu v zmysle - dobri rusi/ zli americania ako objektivny pohlad na fakty...bola si v Rusku resp. v USA?
...a Ty si tie tajne zaznamy cital?..alebo len pocul z tretej-stvrtej ruky? :-)
Kedysi sa v pionierskych taboroch hrala taka hra "telefon"...pocul si o nej? :-)
zalezi na tom kto to hovori - ked sa Ti podari zmudriet - mozeme pokracovat :-)
ktore automobilky maju danove ulavy?...tusis o com pises?...ludia obcas "plieskaju" miliardami preto, lebo tomu nerozumeju :-)
Vies ake su vydavky statneho rozpoctu?
200 milionov usacov?...prehlad mam celkom dobry ale takymto plytko-niverzalnym zovseobecneniam nerozumiem....
Pochvala za neplatenie dlhov?...myslim, ze si pleties pojmy...ak mas byt doveryhodny aj pre mysliacich - bud konkretny
To je kto?...a kto ho pochvalil?...za co? ....som zvedavy :-)
Kolko darov dostali automobilky zo statnych rozpoctov?...skus konkretnu odpoved :-)
Vies o tom, ze vdaka automobilkam ma Slovensko vyssi rast HDP?
Mas auto? :-)
Dal si si uz lieky?...strata sudnosti moze byt problem aj v sukromnom zivote
Odporúčame