Barcelona bleskovo zmazala manko. Atlético však nedorazila a v Lige majstrov končí
Barcelona určite nie je v Španielsku ako Slovan u nás. Real jej v LaLige kažý rok konkuruje. Ak je pre ňu vypadnutie vo štvrťfinále v Lige majstrov úspech, OK. To len potvrdzuje, že tam niečo chýba. Ligu majstrov vyhrala naposledy tuším pred 11 rokmi. Real to za ten čas stihol tuším 4krát. A áno keby doma lepšie zvládla zápas mohlo to byť iné. Ale nezvládla. Lebo nie je výnimočný tím, ale "len" veľmi dobrý. Gárcia po zaslúženej červenej karte zhorší vyhliadky na postup a pri odchode do kabíny zahodí pre neho posvätný dres na zem! Nemysliteľné.