Fini úplne jednoznačne a v pohode idú ďalej. Čechom sa rysuje do budúcna problém. To, že 40ročný Červenka bol zvolený ako najlepší hráč Česka veľa napovedá. Štrvrťfinále je pre nich maximum čo mohli na tohtoročných MS dosiahnuť.
Fini úplne jednoznačne a v pohode idú ďalej. Čechom sa rysuje do budúcna problém. To, že 40ročný Červenka bol zvolený ako najlepší hráč Česka veľa napovedá. Štrvrťfinále je pre nich maximum čo mohli na tohtoročných MS dosiahnuť.
Video som ich naživo dvakrát a vždy to bol veľký zážitok. Sranda je, že Janick Gers vždy nachytá pár maníkov že im ide darovať počas koncertu svoju gitaru...
Dobre. A chcem sa len opýtať. Zaregistroval si a zobral do úvahy slovo "verejne" v mojom príspevku, na ktorý si reagoval?
Opravím ťa. Prvý, kto verejne hovoril o 3-4 dňovej operácii bol bieloruský prezident A. Lukašenko s tým, že tam na Ukrajine nebude podľa neho nikto, kto by bojoval.
Tak 3 dňová špeciálna vojenská operácia sa rusom trocha pretiahla, ale čo už. Hlavne, že sa už blíži ku koncu.
Bože to je chudák. On je pri moci, má všetky páky k dispozicii a žiada druhých, aby robili jeho prácu. Ja by som začal ako premiér Maďarska. A samozrejme zrušiť doživotnú rentu.
No musím skonštatovať, že niektorí rusi sú teda riadne vymletí.
Diskutujúci nižšie cudne posielajú mladého muža bojovať na front, aby zabránil preniknutiu Rusov k hranici Slovenska, premiér SR zase posiela našich gymnazistov bojovať na Ukrajinu. My slováci sme proste taký holubičí národ...
Keď tak proua Kallas. Lebo Kaja je Estónka.
To, že česi provokujú a potom radi padajú je známa vec. Však pán Sedlák? A na rozhodcov sa sťažovali česi po zápasoch so Slovinskom a aj Švédskom. K tomu Nedo povie tiež niečo?
Doteraz česi kritizovali a nariekali nad výkonmi rozhodcov. Tak hádam nebudeme ako oni.
Kde tvrdím, že to bol neregulárny gól? Dnes sme boli herne lepší a tento český výber bol dnes na porazenie. Žiaľ nestalo sa. Chlapci ďakujeme, ideme ďalej.
No čo už. Keď česi nedokážu dať gól hokejkou, tak ho dajú korčuľou...
Ďakujeme že si sa predstavil-a.
Česi sa mobilizujú a motivujú akoby išli na titul. Pre nás len jeden ďalší zápas proti mierne nadpriemernému tímu bez výrazných individualít.
Tú otázku som položil tebe. Nepanimaješ?
Klameš zapredanec. Si nenávistný podrazák schopný zaprieť aj vlastú rodinu a vlasť. Jednoduchý janičiar. Za prvé 4 mesiace tohto roku na Ukrajine zbolo zabitých najviac civilistov v porovnaní s rovnakým obdobím z rokov 2024 a 2025. To je fakt.
Čo si ešte schopný urobiť pre peniaze?
Tak fajn. Teta Saková spolu s vládou idú zase dotovať boháčom našimi peniazmi bazény, vírívky a sauny...
Akože morbídne zlatokopky. Všetko v rámci a v súlade so zákonom. Či?
Odporúčame