Veru tak. Pozemná operácia v USA v Iráne je podľa Putina neprijateľná a nebezpečná. Podobne ako je neprijateľná a nebezpečná pozemná operácia Ruska na Ukrajine. Však Vladimír Vladimirovič. Či?
Veru tak. Pozemná operácia v USA v Iráne je podľa Putina neprijateľná a nebezpečná. Podobne ako je neprijateľná a nebezpečná pozemná operácia Ruska na Ukrajine. Však Vladimír Vladimirovič. Či?
Presne tak. Namiesto toho, aby si premiér a minister zdravotníctva vyhrnuli rukávy a dali sa do práce, tak bliakajú a hádajú sa s opozíciou. A trpí pritom občan.
Ďakujeme za zápal a odvedenú prácu v prospech slovenského futbalu pán tréner.
A prečo pobozkal len ju? Ako potom k tomu prídu ostatné?
Tak týmto sa celý čas zaoberá predseda vlády? On už fakt doparoma nemá nič dôležitejšie na práci?
No a čo. Aj tak za to môže Radičová, Dzurinda a Čaputová. Tak čo.
A čo Andrej? Bol tentoraz triezvy? A už mu vrátili vodičák? Bacha na semafory.
Takže, to že ropa ropovodom opäť tečie znamená, že ropovod nebol poškodený...???
Ževraj sankcie nefungujú. Prečo potom Rusi na čele s Lavrovom stále skučia, aby EU sankcie zrušila?
Jasné. Rušenie korešpondenčnej voľby zo zahraničia a vznik stoviek volebných miestností a komisii v zahraničí nie je zbytočné vyhadzovanie peňazí, lebo demokracia aj niečo stojí. Počkať...
Hej, alebo Šimečka voči nominantom Smerohlasu. Ináč v Maďarsku volí prezidenta parlament.
Chvíľu som to pozeral a potom som prepol na iný kanál. Submisívna moderátorka v miernych náznakoch akoby čelí rozdrapovačnému premúdrelému hosťovi, ktorý si presadzuje svoje názory agresívnou rétorikou. Bolo mi jej ľúto, lebo asi si chce zachovať pracovné miesto, ale takáto diskusia bez názorového oponenta nie je nič pre mňa.
Nikde nie je napísané, že to ešte niekoľkokrát nezopakuje.
No s veľkou pravdepodobnosťou hlasovať budem. Zdá sa mi, že ti to vadí?
4. júla? Vpohode. Išiel by som ak by vyhlásil aj na Štedrý deň.
Matoviča je autor schopný zakomponovať aj do návodu na obsluhu práčky. V každom prípade títo neschopáci, čo sú pri moci Igora v nezmysloch vysoko prekonávajú.
Asi tak: Pre hlupáka každý hlúpy že.
Odporúčame