Tak mi prišlo na um, či organizátori preteku v Jasnej kde sa zranila Petra, s odstupom času nemajú výčitky svedomia, že niečo mohli spraviť inak a lepšie...
Tak mi prišlo na um, či organizátori preteku v Jasnej kde sa zranila Petra, s odstupom času nemajú výčitky svedomia, že niečo mohli spraviť inak a lepšie...
To sú ale diletanti. Kontaminovaný dobytok rozvážajú v otvorených kontajneroch a šíria vírus po celom Slovensku... Keby boli pri vláde počas COVID-u vymrie tretina Slovenska.
Ešte že na Slovensku je doslova hoxno. Ináč by nás Američania dávno okupovali. Ako svojho času Rusi.
Paulína super. Keď dobre zastrieľa, tak atakuje medailové pozície, lebo má dobrú bežeckú formu. Držím palce do ďalšej kariéry.
Ozaj. Už zistila polícia kto má prsty v našom puči? Neboli to tí odídenci z hlasu?
Byť členom EU a NATO, je to najlepšie, čo sa nám v histórii Slovenska mohlo stať.
Konečne odborníci na správnych funkciách. Či?
Prečo by si prenajímal svoj dom?
Takže potom poľa tohto na SK máme veľké dôchodky a malé platy. Či?
Ale, ale. Fico súhlasil so sankciami, ktoré Rusko len posilňujú?
Jasné, že to nie je vhodné chovanie divákov v sále, ak pokrikovali na J.D. Je to porušenie etiky, podobne ako bolo porušením etiky správanie bývalej tenistky v inej sále, či správanie a porušenie pravidiel samotného J.D. pri oslovovaní Zelenského pri jeho návšteve v Bielom dome. Tu sa ma najskôr opýtať prezidenta Tumpa, či ho môže osloviť a nie sa s ním baviť ako v krčme. Sa divím ,že Trump vtedy nezasiahol.
Ja ju chápem, že si nekúpila lístok. Už nie je poslanec s príjmom 4500€. Ako má vyžiť?
"Skutočné dohody sa píšu na fronte". Povedal ruský zákonodarca. Tým je povedané všetko o tom, či si rusi prajú mier.
Takže je to pravda. Fico to poprel...
Tak podľa súčasného vývoja akcii si Trump bude musieť kúpiť každý deň aspoň 10 Tesiel a ani to nebude stačiť. Musk je v s Teslou vo veľkých problémoch.
Však OK. Jeho blahorodie rozhodlo podľa neho zákonne. Tak nech žiadni politici neplačú, že sa im to rozhodnutie nepáči. A to platí teraz, ale aj o pár rokov, keď sa vymení vládnuca garnitúra vo vláde alebo vo vedení GP. Politici majú mandát na zmenu. A ak tú zmenu naozaj chcú, treba ju prezentovať pri voľbách ako si ju predstavujú.
Čo bráni vedeniu ligy potrestať tento zákrok dodatočne?
Ivan, čo to bol za skrat? Takto prihrávať pred päťkou nám už u žiakov tréneri prísne zakázali.
Hm. Takže Fico je premiér vojny a zbrojenia. Škoda.
Napísala nula, že niekto je nula...
Odporúčame