Rusi by si mali na tie pády z okien dávať bacha. Deje sa to tam pričasto.
Rusi by si mali na tie pády z okien dávať bacha. Deje sa to tam pričasto.
R.I.P. Ale je smutné, že tento človek je známy na Slovensku najmä "reklamou" na víno z Orechovej...
Tak to bude zakaždým adrenalínová jazda, či sa vôbec podarí otvoriť schôdzu, nieto ešte voľačo schváliť. A pritom je toho na schvaľovanie dosť.
A zaútočí na Trumpa podobným štýlom ako na Zelenského?
Neviem to presne, ale mať len zapnuté majáky je podľa zákona nedostatočné. Vodič vozidla s právom prednostnej jazdy je povinný použiť svetelné - maják a zároveň zvukové - sirénu. Nie len jedno z toho. Občas som to zazrel na sanitkách, ktoré sa presúvali len so blikajúcim majákom bez použitia zvukového znamenia. A samozrejme neohroziť ostatných účastníkov cestnej premávky. To je doslova určené zákonom.
Ušiel na Slovensko, aby ho nezabili Rusi a nakoniec ho zabili Slováci. Smutné.
Hm. Na Slovensku je neporiadok pán Fico.
No ty vole, však ty píšeš o Slovensku!
Je toho viac, čomu Pelegriny nerozumie.
Nebabri sa a daj svoju fotku nech sa pobavíme.
Raz darmo, Ukrajinci sú schopný národ. Už tri roky vzdorujú ruskej presile a jeden dokonca pripravoval štátny prevrat na Slovensku. Veď to ani Lenin nedokázal.
Teraz horúčkovito hľadajú človeka - firmu, ktorý vystaví potvrdenku, že drevo bolo darované, resp. predané a teda nebolo kradnuté. Mám obavy, že sa takto zvážalo nielen drevo, ale aj trofejné vlky, medvede, či vysoká...
Teraz horúčkovito hľadajú človeka - firmu, ktorý vystaví potvrdenku, že drevo bolo darované, resp. predané a teda nebolo kradnuté. Mám obavy, že sa takto zvážalo nielen drevo, ale aj trofejné vlky, medvede, či vysoká...
A samozrejme vírivka.
A naším nepriateľom je Fico. Škodí Slovensku a nemáme ho radi.
Súhlasím. Máme tu však demokraciu. Alebo nie? Peťa má právo vyjadriť svoj názor, podobne ako aj jej oponenti. Samozrejme slušnou formou. To ale mnohí nedokážu, lebo sú sami neslušní.
Čo urobiť s takými. Len vyhodiť ako smeti.
Migaľ na MV je sto krát lepšie ako to čo tam je teraz.
Djokovič v zápase proti Alcarazovi simuloval. Však páni McEnroe, Gyuri, Krošlák a iní...
Odporúčame