Takže Slafkovský mal zase pravdu. Pri nominácii sú rozhodujúce známosti. Či?
Takže Slafkovský mal zase pravdu. Pri nominácii sú rozhodujúce známosti. Či?
Niektorí Čechúni sú pomýlení. Nakoniec už roky používajú vlajku už neexistujúceho štátu...
Súhlasím. Previazať, ale vrátane ministra a ostatných úradníkov v školstve.
Nie. Pôjdu na nás Ukrajinci, hnaní pod velením rusov.
Asi nemá. Lebo firmy prídu o dosť veľkú časť príjmu, keď sa elektrina na Ukrajine nepredá.
Niekedy začiatkom leta rozhovor tuším pre Postoj. Googli.
Tento pán ma zaujal svojimi výrokmi o pohlaviach pre jeden portál, podotýkam, že tie odpovede boli autorizované, načo reagoval, že boli skreslené. Ja naivný som si myslel, že Slovensko ho už z funkcie stiahlo.
Ako napísal jeden vtipálek na idnes, navrhujem, aby sa mierové konanie medzi Ukrajinou a Ruskom konali na loveckej chate pri obci Čifáre...
Elektrikárov nahradíš, politikov hravo tiež. U lekárov som ale nie tak celkom istý. Ktovie. Možno by elektrikári mali angažovať Visolajského, ak má čas a či by ich nespojil a nezabojoval za nich. Jeho úspešnosť je ohromná. Zatiaľ vyhral prakticky každý spor s vládou.
Bacha, skôr či neskôr u týchto "nadľudoch" skončíš.
Super, gratulujem pánovi ministrovi k úspechu. Takže pokračovanie v máji 2025. Či?
Prial by som ti, aby ti nikdy nikto blízky neochorel a nezomrel. Ale nejde to.
No. Darí sa im. Za chvíľu sú u nás. Či?
Premiér by mal konať. Či aj tu je v hlbokom konflikte záujmov?
Ja by som im dal za dvacku prepravu aj v autobusoch, lietadlách a na lode. Aby aj tam tiež bolo bezpečne. Prípadne by som to rozšíril o podujatia F1, medzištátne futbalové a hokejové zápasy. Či? A ináč policajt je vždy povinný zasiahnuť. Viaže ho k tomu zákon a prísaha.
Fak nevieš ty rasistická obluda kto sú to čechúni?
Čo k tomu dodať. Snáď len to, že čechúni majú s rasovými prejavmi problém dlhodobo a to už nie je náhoda.
Ja teda neviem, ale ak nevedia ako na to, tak nech sa opýtajú Danka. Možno im poradí.
V Sýrii tuším prebieha vyháňanie čerta diablom, ale to sa nakoniec aj tak predpokladalo.
Mrkol som na české fóra. Niektorí tam kvičia ako zmyslov zbavení. A pritom ide len o pravdu a spravodlivosť. Ináč Pravda a spravodlivosť je super názov pre novú politickú stranu, ktorá chce ešte so Slovenskom niečo urobiť.
Odporúčame