Ja ale dúfam, že sa to bude diať. Pravda a spravodlivosť je večná.
Ja ale dúfam, že sa to bude diať. Pravda a spravodlivosť je večná.
Jasne, že skôr, či neskôr vláda padne. Najneskôr vláda padne v októbri 2027.
Toto je vláda stability? Neporiadok v zdravotníctve, školstve, vnútre neprimerané zvýšenie cien tovarov. Rozpustite to. V porovnaní oproti predošlej vláde nemáte COVID, začiatok vojny na Ukrajine, z toho vyplývajúcu energetickú krízu. Jediné čo ste dokázali je, že ste si zvýšili príjmy a pustili na slobodu niekoľko darebákov. Čím dlhšie sa budete zubami - nechtami držať pri moci, tým horšie pre Slovensko.
Dôchodkový systém.
Neotravujte sme tu pri F1.
Ozal. Kto to fakt platil? Mohlo to stáť 30-35 tisíc€. Ale však možno kamarát. Či?
Áno.Ak sa rozhodol míňať moje prachy. Či?
Tak nevieš. Možno si mu na to prispel...Či?
No krásne. Minister platený z našich daní si zletel osobne na F1, pričom mňa v Maďarsku pred 4 rokmi to stálo cca 2500€. A áno pozeral som včera prenos z F1, resp. chcel som pozerať, takže DSI ďakujem a pápá...
EU s počtom obyvateľov 450 miliónov musí prevziať zodpovednosť za svoju bezpečnosť a nespoliehať sa na 335 miliónov Američanov, aby ich títo obránili pred 135 miliónmi Rusov, resp. žiadať to od 37 miliónov Ukrajincov. Americkí daňoví poplatníci majú čo k tomu povedať.
Nehodnotím Tvoje mentálne schopnosti, ale v každom prípade kajúcnici boli, sú a budú. Takže klídek.
Fakt? A kto a kedy by chcel Lučanského zabiť?
To je nápad! Lekárov zavrieť a zároveň ak niekto bude chcieť zabiť napríklad Lučanského, lekár- spoluväzeň mu zachráni život. Či?
A dosť sa bojím, čo sa bude diať na ihrisku proti Atleticu Madrid.
slovensko to samozrejme chce, len o tom ešte nevie...
Alebo zlatú slávicicu..
Už sa stalo. Mikaela a Petra budú túto sezónu porazené.
Zvláštne. Vrátila sa aby ju o týždeň znova vyrazili. Ale zmluva je zmluva, prachy sú prachy a show must go one.
Pre drvivú väčšinu Slovákov žiaľ drahé.
Odporúčame