A je to tu zase. Rozhodujú o nás iní. Však pán Fico?
A je to tu zase. Rozhodujú o nás iní. Však pán Fico?
Však teraz je gubernátor Fico tak čo.
A akým vodiči nad 90 rokov...
Tak to je super. Putin spokojný a Američania tiež. Ešte by to chcelo aby USA vojensky napadli Mexiko, alebo Kubu. To by Rusi chrochtali blahom...
Musk v tričku a baseballovej čiapke v Oválnej pracovni tiež nie je bohviečo.
Tak. A Trump doťažil. Šanca pre EU. Nerastné bohatstvo si USA budú musieť zaobstarať inak. Ja len dúfam, že ich nenapadne to urobiť takou formou ako to USA väčšinou robia...
Takže pánko je členom Národnej demokracie, kde napríklad je členom aj B. Bartoš, obvinený z podnecovania nenávisti, odsúdený za vydávanie antisemitských kníh, ktoré popierali holokaust. Stačí takto?
Jasné že pozadie, teda riť incidentu pozná ten, čo tam bol prítomný. Ozaj čo vyšetrila polícia, ktorú pán fašista volal? Alebo nakoniec nevolal?
Smutné. A nikto z cestujúcich sa ich nezastal. Ozaj prišla tam nakoniec polícia?
V poho. Botox to spraví.
Sranda je, keď zberač loptičiek komentuje tenisový zápas, ktorý ešte neskončil. V každom prípade EU musí byť prítomná pri rokovaniach USA, Ukrajiny a Ruska o spravodlivom mieri. Zdôrazňujem slovo spravodlivom. Inak je vysoko pravdepodobné, že za pár rokov na východ od nás a EU vznikne silná aliancia, s armádou zocelenou v bojoch odhodlanou na všetko so skúsenosťami so západnou bojovou technikou. A to bude pre nás a EU obrovský problém.
Super. Birmovaný komunista ide ku pápežovi...
Rovnaký chaos, ak nie väčší ako za vlád Radičovej, Matoviča, či Hegera. A to nemajú Covid, a hospodársku krízu. Neschopnosť urobiť niečo pre ľudí je do očí bijúca. Ide im len o udržanie sa pri moci. Aké kroky robí vláda pre zlepšenia života ľudí? Ja žiadne nevidím. Ale vnímam nefungujúci kataster, zabíjanie občanov tými, čo ich majú chrániť, zvyšovanie cien tovarov a znižovanie príjmov najmä rodinám s deťmi. Ak to neviete robiť, choďte od toho preč.
Gratulácia do Česka. Fakt pekný výkon. Naši solídne. Paulína fajn, Nasťa tiež, hoci vek nezastavíš a chlepci musia ešte zamakať.
Jasné že Kaliňák list nečítal. Prečo by sa zaoberal záležitosťami, ktoré sú bezvýznamné a môžu súčasnej koalícii zlomiť väz. Či?
A nazvať politických súperov nepriateľmi, je tiež zaujímavé.
Vybavila sa mi scéna z Pacha. Slovensko, Slovensko, kde to je? Takto asi Slovensko hľadajú Muskovi poradcovia...
Súhlas. Mojkanie a nadbiehanie extrémistom je cez čiaru.
Tak zo strany Tarabu a vlastne každého politika sa patrí a je jeho povinnosťou s tým čo pripravujú vopred oboznámiť občanov a starostov dotknutých regiónov. So všetkými plusmi aj mínusmi. To sa ale tuším nestalo. Či?
Kaliňák, máš 24 hodín na verejné ospravedlnenie.
Odporúčame