Mlieko stojí toľko čo voda
Voľakde si si vymyslel, alebo prečítal totálny nezmysel a teraz ho do omrzenia opakuješ v tejto debate.
Nakoľko všelijakí "výživoví poradcovia" presvedčili mnohých ľudí, že len nízkotučné, výnimočne polotučné, mliečne výrobky sú zdravé, je prebytok masla a hoci smotanových jogurtov, ktoré sú potom neraz lacnejšie, než nízkotučné, ktoré sú pre dosiahnutie obsahu tuku do 0,01%, nastavované škrobom, alebo želatinou, lebo štandardným odstredením sa tak nízkotučné mlieko získať nedá. V bežných podmienkach je cca 0,02% tuku v mlieku rozpustené, nie emulgované a tie sa odstrediť nedajú. Ani odstredenie sa nedá urobiť kvantitatívne. Keď také mlieko zahustíš rovnako nízkotučným sušeným mliekom, bude mať jogurt minimálne okolo 0,05% tuku. Všetko ostatné je podvod.