Ryby, králičie mäso a baranina na pultoch chýbajú
Skús aj niečo normálne. Len to by nebolo také antifico inn.
Veľrybie bolo pred voľákymi 35-40 rokmi dosť masívne propagované, ale dnes je komerčný lov veľrýb zakázaný, takže s ním si úplne mimo.
Keď bola jahňacina, ale i baranina, teda nielen mladé, ale aj z dospelých oviec a baranov, za cenu porovnateľnú s bravčovým, bežne sme ho kupovali a bolo ho aj pomerne často dostať. Pri dnešných cenách je oň malý záujem, tak ani obchodníci ho neponúkajú, aby sa im nepokazilo. Keď tebe nechutí, to neznamená, že sa jedná o čosi exostické, na Slovensku nezvyklé. Naopak, v podhorských regiónoch bolo voľakedy bežnejšie, než hoci bravčové. Keď bolo bežné samozásobenie, aj kozľacina bola na stoloch častejšie, než hovädzina, ktorej konzumácia, hlavne z cenových dôvodov, v ostatnom čase výrazne klesla.