Penzisti počas vybavovania SeniorPasu kolabujú
Čo na tom, že je to komplikovanejšie, ako starý systém. Dôležité je, že je to, občas, aj podstatne drahšie. Veď o to išlo predsa predovšetkým. Vic zarobiť za horšiu službu. Výsledok je, že namiesto proklamovaného presunu výrazného podielu prepravy na hromadnú dopravu, ktorú mal prinieť integrovaný systém, v skutočnosti sa na individuálnu dopravu presunula aj časť tých, čo ešte do konca októbra využívali hromadnú dopravu. Nárast je taký, že to aj vidno na cestách.
Praktická skúsenosť z BA s utorok 17.11. Do konca októbra platil hodinový lístok vo voľných dňoch 90 minút a pred zrušením pol hodinových aj tie platili vo voľné dni 45 minút, nakoľko je vyššia pravdepodobnosť dlhšieho čakania na prípoj.
Cesta z Rendézu k Technopolu v Petržalke, s dvoma prestupmi, trvá cez pracovný deň cca 50-55 minút, vo voľné dni aj 80 minút. Teda štandarne stačil do 31.10. hodinový lístok za 90 centov. Teraz je treba nie hodinový za 1,20 Eura, ale k nemu minimálne 15, možno aj 30 minútový lístok.