V článku predsa nik netvrdí, že by mäso bolo pred rokom 1989 vzácnosťou, ale že posledných 30 rokov 20. storočia, od čias ministra Janovica, bola spotreba vysoká. Skutočne si pamätám, že v všesťdesiatych rokoch nastala situácia, že príjmy ľudí oproti obdobiu krátko po vojne, podobne ako aj zamestnanosť žien, dosť výrazne stúpli. S tým stúpla spotreba mäsa, či už pre možnosť si ho dopriať, alebo preto, že voľáku minútku z mäsa uklochnila žena, po návrate zo zamestnania rýchlejšie, ako hoci buchty. Takže v 60. rokoch bol v mestách, kde neexistovalo samozásobenie, pomerne výrazný problém so zásobovaním mäsom. V zariadeniach verejného stravovania bol povinne jeden deň v týždni bezmäsitý, čo zotrvalo minimálne do polovice sedemdesiatych rokov. Najmä v druhej polovici šesťdesiatych rokov, som ako vysokoškolák, v našej rodine temer výločne kupoval mäso ja, takže mám trochu skúsenosti. Na rozdiel od mamy som nekupoval s predstavou, čo chce, kúpiť, ale som vždy kúpil najkrajšie, čo práve mali.

