Okolo nového futbalového stánku sú otázniky
Momentálne je tu posledná šanca, opustiť predstavu o NFŠ na Tehelnom poli a postaviť ho na vhodnejšom mieste. Veď v prípade divácky trochu zaujímavejšieho zápasu, či na Tehelnom poli, alebo susedných Pasienkoch, už roky kolabuje doprava v okolí niekoľko hodín. Teda nový štadión postaviť tak, ako pôvodne Tehelné pole, niekde na periférii. Kapacita by mala byť tiež vyššia, ako bolo naposledy uvažovaných 20000, čo bolo dané nielen znížením nákladov, ale aj minimalizáciou celého štadiónu, aby zostala väčšia plocha na Kmotríkove komerčné aktivity. Veď keď pri kapacite cca 30000 miest na Tehelnom poli hrala Artmédia zápasy Pohára majstrov, kapacita nestačila. Alebo už s podobnými úspechmi SFZ, ani vláda, v budúcnosti neuvažujú??? So stavom pred 40-50 rokmi rašej porovnávať nebudem, lebo uvažovať s čímsi podobným je asi úplne nereálne.