Čo máš proti sktutočným ukrajinským národovcom, vedeným Banderom??? Veď aj ČT v pondelok vysielala dokument o banderovcoch, ktorý bol, až na pár názorov mimo hlavný smer, priam oslavnou básňou na hrdinský boj ukrajinských vlastencov, ktorí mali obsadenú podstatnú časť Ukrajiny až do roku 1956 a až niekedy v polovici 60-tych rokov boli definitívne porazení. Pritom sa nejednalo len o výber "správnych" ukrajinských účastníkov, ale hrdinský boj banderovcov obhajoval aj voľáky český expert.


