Nevieš čítať? Napísal som, že tí, ktorí mali nárok na sociálne štipendium, mali pri priemere do 2,5 navyše 150 Kčs k prospechovému štipendiu. Teda pri priemere 2-2,5 mali len oni prospechové štipendium 150 Kčs a pri lepšom mali o tých 150 vyššie prospechové štipendium oproti študentom, ktorí na sociálne štipendium nárok nemali. Bolo to zavedené myslím v rolu 1968, keď aj hranice na prospechové štipendium boli zmiernené. Dovtedy boli 1,0: 1,5: 2,0 a boli zmenené na 1,2: 1,7: 2,0

