Doprava v Bratislave a okolí sa stáva neprekonateľným problémom
Plánovaná trasa električky je určite umiestnená v Petržalke centrálnejšie, než existujúca železničná trať, teda vyhovuje na priame, bezprestupové cestovanie podstatne viac. Navyše, pre väčšinu Petržalčanov je asi zaujímavejšie, dostať sa do centra, ako niekam na perifériu. Samozrejme, že by nebolo od veci, zapojiť do vnútromestskej dopravy aj železničné trate a teda využiť aj tebou navrhované prepojenie, ale popri električke, nie namiesto nej.
Prieskum som prirodzene nerobil, ale nemal som pocit, že keď bola týždeň MHD bezplatná, resp. "na vodičák", že by boli cesty zjavne prázdnejšie, alebo vozidlá MHD plnšie, ako obvykle. Možno to bolo len preto, že viacerým trvá podstatne dlhšie, kým zmenia zaužívaný stereotyp, prípadne bolo nemálo aj takých, ktorí si to v tom týždni ani neuvedomili.