Mika: Nechcem byť riaditeľ, ktorý zhasne svetlo v RTVS
Určite je kvalitnejšia, ako Markíza, alebo Joj, nehovoriac o takých, ako TV8. Keby hneď nie, určite je jej výhodou, že keď pozeráš voľáky program, tak ho pozeráš v kuse a nie tak, že v lepšom prípade, vyše 60% času sú buď reklamy, alebo, keby už tie prekročili zákonom limitovaný podiel na vysielaní, tak upútavky na vlastný program, ktorých je neraz ešte viac. Takže potom neraz nevieš, čo vlastne pozeráš. Či ešte to, čo si pozeral pred ostatnou reklamou, alebo to už je nasledujúci program, na ktorý je upútavka. Lebo tá neraz skončí a prakticky hneď začne ňou pripomínaný program.