S elektrickým príkonom 900W. To hovorí veľmi málo, až temer nič o sacom výkone. Bežne sú v ponuke vysávače s príkonom 2200W a sacím výkonom chabých 350W a ešte sa s tým výrobca a obchodník chvália. Pokiaľ nemá byť vysávač hlavne malý a podľa možnosti snáď aj tichý, dá sa porovnateľný sací výkon dosiahnuť aj s menej ako polovičným príkonom. Určite by bolo lepšie, ako obmedzovať príkon, zaviesť povinné uvádzanie sacieho výkonu a príkon snáď len ako doplnkový údaj a nie, ako je zvykom, uvádzať príkon a o sacom výkone, až na nepatrné výnimky, taktne mlčať.

