Keby to boli len suroviny, čo nie je pravda, tak bez ropy, zemného plynu a platinových kovov súčasná ekonomika veľmi rýchlo dodýcha.
Keby to boli len suroviny, čo nie je pravda, tak bez ropy, zemného plynu a platinových kovov súčasná ekonomika veľmi rýchlo dodýcha.
Že rozmixovanie aspoň časti buniek zlepší stráviteľnosť zeleniny a teda aj využiteľnosť látok, je jasné. Zašľahanie vzduchu, ktorému sa pri mixovaní nedá vyhnúť, nespôsobí oxidáciu, ktorá prevýši priaznivé účinky?
Aké nefinancovala? Veď USáci oficiálne priznali, že do ukrajinského puču naliali, ešte pre jeho začiatkom, 5 mld. USD. Takže realita mohla byť aj podstatne vyššia.
Že by to bolo napríklad preto, že štát, prípadne sociálny systém potrebujú na fungovanie aspoň voľáke minimum a z nízkych príjmov to predstavuje podstatne vyššie %, ako z vyšších? Prípadne aj preto, že na Slovensku nestačí vytlačiť zelené papieriky, ktoré potom zaplatí celý svet, ako to robia už desaťročia USA..
Keby si čítal aj čosi iné, ako Modré listy, zistil by si, že čoraz viac ľudí, ktorí nie sú závislí na amerických "vládcoch vesmíru", teda napríklad bývalí špičkoví západní politici, "dospelejší" politológovia, ekonomickí a vojenskí analytici.... obviňujú vedenie USA a EU z chybného úsudku a nesprávnej politiky, smerujúcej k vyvolaniu vojenskej konfrontácie s Ruskom.
Keby ktokoľvek vyvádzal podobné psie kusy na hraniciach USA, ako robia štáty NATO na hraniciach Ruska, priama vojenská odpoveď by na seba dlho nečakala.
veď už pri manévroch ruských vojsk na ruskom území bol nechutný krik o agresii, takže čosi také by vojnoví štváči považovali za otvorené vyhlásenie vojny a v zmysle obrannej doktríny USA by to bol dôvod na okamžité použitie jadrových zbraní.
Nemáš pravdu. NATO sa na útočný pakt nezmenilo, ani zmeniť nemohlo. Ono takým bolo od prvých úvah o jeho vytvorení.
Keď majú Rusi vojenské cvičenie na vlastnom území, je to podľa vládcov sveta a prifareného vesmíru, ako aj ich nohsledov, provokácia. Keď má NATO na ruských hraniciach, mimo územia členských štátov NATO cvičenie, je to obrana demokracie. Asi je moja chyba, že to nedokážem pochopiť.
Ešte že predávaný PB je z dovozu z krajín, kde spracúvajú ľahkú ropu na palivá a mazadlá a teda PB im zostáva ako obťažujúci odpad. Vďaka tomu si vylobovali nižšie dane na PB. Pokiaľ by mali taký podiel plastov, ako Slovnaft, ktorý navyše spracúva prevažne ťažkú ropu a preto nemalú časť PB pre vlastnú výrobu dováža, ani oni by nemali prebytky PB.
Väčšina dôkazov potvrdzuje, že lietadlo bolo zostrelené leteckým kanónom, pričom nik si nedovolil tvrdiť, že by v tom priestore bolo akékoľvek ruské lietadlo a separatisti žiadne lietadlo nemali, ani nemajú. Teda máš pravdu, je prakticky na 100% isté, kto ho zostrelil. Akurát, že ho zostrelili, či už úmyselne, alebo omylom, Ukrajinci.
Holanďania vlastne nezistili nič.
Veď o tom, že lietadlo bolo zostrelené, nepochyboval doteraz prakticky nik. Akurát verzia, presadzovaná USA a pripravená ešte pred štartom lietadla tvrdí, že ho zostrelili separatisti s použitím protilietadlového systému BUK a väčšina odborníkov, ktorí boli v prvých hodinách na mieste pádu, dáva prednosť verzii o zostrelení leteckým kanónom. Dokonca ani nie raketou vzduch-vzduch.
Mnohí z nich za týždeň prefajčia a prepijú aj viac, ako dvojnásobok.
Na žiadne jedlo sa nehovorí fuj.
Osobne však si neviem predstaviť, ako neznesiteľne by som musel byť hladný, aby som si čosi také dal, aj keď som ešte nikdy nebol taký hladný, aby som si dal štandardný cheesburger, úplne jedno pod akým logom ho ponúkali.
Do Poľska ide plyn cez Bielorusko.
Ako môžu Rakúšania dostávať od Rusov menej, keď oni majú ruský plyn cez Slovensko, alebo Maďarsko a napríklad o znížení dodávok do Maďarska zatiaľ nebola zmienka.
Inak, je zaujímavé, že od Rusov im bol plyn za ponúkaných 385USD drahý a od Maďarov im vyhovuje aj 400. Bolo by tiež zaujímavé vedieť, kto im dotuje ten plyn reverzom zo Slovenska, za 333 USD.
Voľakedy sa to volalo nie prezliekanie, ale prevracanie kabátov. Dnes to už neplatí, lebo už Napoleon svojho času prehlásil, že kabát možno prevrátiť len raz. Druhýkrát sa dá len vyprášiť.
Koľkí v slovenskej politike by už v takom prípade boli dávno vyprášení, ako starý koberec a museli sa poobzerať po inom zdroji príjmov.
Presne ako píšeš, Až na zopár celkom zanedbateľných drobností, ako napríklad.
F500 má koncepciu pohonu všetko vpredu, kým Clio naopak, všetko vzadu.
Základom motorizácie F500 je radový štvorvalec 1,2l, alebo dvojvalec 0,9l, kým clio má na výber dva trojvalce 1,0 a 0,9 l. Dalo by sa dlho pokračovať, ale načo, keď Clio je kópia F500.
Ešte ti snáď prezradím, že platný oficiálny chemický názov nie je ani jeden, ale je to metylaldehyd.
S tým rozdielom medzi formalínom a formaldehydom si to fakt zabil! Najprv si ty naštuduj terminológiu a potom poúčaj druhých. Žiaľ o IQ druhých sa najčastejšie vyjadrujú ľudia, ktorí úspešne atakujú zdola IQ rohožky predo dvermi.
Odporúčame