Ono je to dosť individuálne. 6 ročný vnuk, ešte škôlkár, bez problémov pochopil argument, že keby som im kupoval každú chvíľu maškrty, nebol by som mal za čo kúpiť pred prázdninami kolieskové korčule. Nerobí mu problém, ak dostane voľáke peniaze, odložiť si ich, aby si mohol kúpiť niečo drahšie. Jeho o 14 mesiacov staršia sestra, už druhý rok školáčka, odmieta také argumenty akceptovať a ak sa dostane k voľákym peniazom, okamžite ich minie na hlúposti a dožaduje sa každú chvíľu kúpy voľákych zbytočností.


