Na druhej strane hluk, smrad, vybrácie, tiež nie sú bohviečo. AJ keď po skúsenostiach s akumulátorovým vyžínačom, celkom vážne uvažujem, nahradiť ho benzínovým. Pred časom, keď som mal celú záhradu obrobenú a na ten kúsok trávnika mi stačil aj kosák, by to bolo fajn, ale dnes mám zo 400m2 obrobených snáď 80 a tých cca 300 len kosím a na to je hračka na baterky akosi nedostatočná. Každý deň pokosím toľko, koľko sa dá na jedno nabitie a kým sa dostanem na koniec, môžem začať znovu. Riešením by určite bolo, mať opäť obrobenú celú záhradu, ale na to sa už akosi necítim.


