Podľa aktuálnych zákonov môžu ísť do predčasného dôchodku najskôr o 2 roky skôr a na to sú ešte primladí. Mikloš mal včera 54 a Dzurinda vo februári 59 rokov. Odchod z SDKU neznamená odchod z NRSR, teda Malý Šedivejúci Fúzač vydrží v parlamente do predčasného dôchodku a Njgenitálnejší Kekoňom vo svete a v prifarenom vesmíre má určite zabezpečený flek, v ktorom dovegetuje do vysoko nadštandardného dôchodku. Nehovoriac o tom, že obaja nebudú mať problém s dobre plateným zamestrnaním aj hodne ďalších rokov, ak budú mať záujem.


