Za minulého režimu dostávali poslanci okrem uhradenej dopravy a zabezpečenej stravy počas výkonu funkcie, len náhradu ušlej mzdy. Keď si páni posranci uzákonili vysoké odmeny, argumentovali profesionalizáciou funkcie a potrebou vykonávať ju na plný úväzok. Aký plný úväzok, pri neraz aj štyroch-piatich funkciách??? Bez ohľadu na to, či sú platené, alebo dobrovoľné. Nehovoriac o tom, že poslanecká funkcia znamená v podstate zmluvu na dobu určitú, pri ktorej nemá nik, okrem slovutných pánov posrancov nárok na odstupné. Ako inak, keď si to sami, resp. ich predchodcovia vo funkcii, schválili.


