Ten reverz nás bude stáť milióny len za jeho sfunkčnenie. Podľa predbežných odhadov cca 20 mil. Eur. Keď Rusi zavrú kohútik na prepravu plynu cez Ukrajinu, bude mať EU málo plynu aj pre seba a SR príde o poplatky za tranzit plynu na západ, čo sú podstatne vyššie objemy, ako tie, čo by mali ísť na Ukrajinu.


