Tridsať a stále slobodná
Čakať na vysnívaného princa má zmysel len ak si sama princezná. Bežný človek musí brať optimum z toho, čo je dostupné.
Pred vyše 40 rokmi som mal priateľku, ktorá mi po čase povedala, že by som sa mal zaujímať o mladšie. Akceptoval som jej pripomienku. Keď sme sa nedávno stretli, povedala, že ona to vtedy tak nemyslela. Dodnes je slobodná. Vysnívaného princa nenašla. O cca 8 rokov mladšia, ktorá bola po nej, mi po vyše troch rokoch nei moc intenzívneho vzťahu, keď sme bývali cca 200km od seba povedala, že ma síce má veľmi rada, ale si nevie predstaviť, že by mala so mnou žiť. Ja som ju síce o ruku nepožiadal, ale som už sondoval možnosť zamestnať sa v jej bydlisku. Tiež nenašla svojho princa a dodnes je slobodná.
Napokon sam si zobral tú, ktorá ma vtedy už 4 roky uháňala. Napriek nie ideálnemu začiatku vzťahu to spočiatku bolo také, že na otázku som jej odpovedal spravidla skôr, než ju vyslovila.
Dnes mám 2 deti, zatiaľ 2 vnúčatá a na krku 65 ročnú alkoholičku, ale nesťažujem si.