...SNS= sns = sprostonárodnánihilistickásvoloč.......fuj!
...."petardy pro retardy"! ....ako je aj pravda!!
.....to si si pomýlil s "prezidentom hlavy štátu - starým ujom zo spojených nádorov"....hehehehehe
...nedokáže to! ...je slabá nátura.....
.....Netanjahu = HAMAS.....!!
+++++++++++++++++++++++++
...rozhodne by pomohlo nejaké ďalšie ministerstvo - napr. ministerstvo rozdávanie....hehe
...tak tak, veď "mladým" predsa chleba a všetko potrebné vypľuje a vykoná - počítač!!?.....hehe
....na Slovensku sa preukázané skutky - nestali, dotknutí sudcovia boli alebo budú - zrušení, trafiky sú vpodstate - uzákonené....hehe
....drzý nihilistický nácko!! ...!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
....verímä verímä!! ....rigorózny kapitán ich posunie "vedeckým" firmám sídliacich v hrdzavých plechových garážach!!?? .... hehe
....sekjuritidocent s poskokmi ho vymenia...hehe
Odporúčame