...sa nemusíš až takto - zhadzovať!? .....chúďa
...sa nemusíš až takto - zhadzovať!? .....chúďa
....máš presladené - čelo, či mozog?!! ....hehe
..... DVOJKA + Simona - top Silvester! ....
++++++++++++++++++++++++++++++++++
....čiže koniec teba - keďže si na to čumákoval....hehe
...taká - progresívna smeráčka.....hehe
.... pozor, ťažké témy pre infovojnových plochozemcov!!? ..... o chemtrailse ani zmienka!?? ....hehe
,,,,"najpeknejší" si predsa ty - ukazovali na začiatku správ na markíze....hehe
...Slovensko je jeden nehorázny byrokratický nezmysel.....hehe
...o tebe - vôbec nič!!... hehe
....veru, ficomagľajz nám na duševnom zdraví - nepridá!!? .....hehe
....fňuk fňuk....
....súhlas!...ty si stelesnená inakosť.....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++
Odporúčame