....zbytočne vyhodené verejné prostriedky!!!
,,,už nepi!....hehe
....sprostonárodnánihilistickásvoloč!!
...nácko je vo švungu.....
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++..........https://www.youtube.com/watch?v=u4XufeXdDlE
.....solidárny so zlodejmi a ešte k tomu sprostý jak bagandža.....
...ačohentizmus 30 rokov - a na večné časy a nikdy inak!!?? .....Slovensko len vystrihnúť z mapy sveta a vystreliť do vesmíru......hehe
....„U nás na Slovensku vám dovolia veľa ukradnúť, ale nedovolia vám veľa zarobiť.“......„Šírenie holej pravdy nie je pornografia.“......„Čo si ľudia nevymyslia, len aby nemuseli myslieť.“.......„EKG, EKG, kde ťa ľudia berú?“.....„Nestačilo mu, že povedali: Dávame ti za pravdu! Museli ešte dodať - koľko.“......„Za to, že je pravda vo víne, nie je veru pravda na vine.“.....„Nie je isté, že je viac hlupákov ako rozumných. Tí prví iba narobia viac hluku.“.....
,,,okrem iného!!....
Odporúčame