....amatéri!.... hehe
....amatéri!.... hehe
....to čo za zvieratko na obrázku??!.... hehehe
....Lukašenko teraz nahradí - Prigožina... hehe
....na Slovensku je to tak!...."naši ľudia" - vtedy teraz aj potom!!?....žiaľ....
....a čo nato - Viktátor"?!!..... hehe
....nevzdelaná primitívna nihilistická háveď.....!!
....sa bojíš tých progresívcov, čoo?!!....len sa bojkaj!!.... hehe
To pasuje!....títo dvaja tragédi sú plnohodnotnou náplňou uhorkovej sezóny....hehe
...Para nad hrncom blenu.... hehe
++++++++++++++
Borisko sa osobne zainteresuje na splácaní hypoték - nebodaj!??.... hehe
....návody dávaš z vlastnej skúsenosti, čóóó?!!.... hehe
....české seriály = záruka kvality.....
Tak tak, preto aj v Mt bude trt, nie nová nemocnica.....Roboši
či murári pôjdu radšej do sveta.....hehe
Odporúčame