...majko pajko tárajko.... hehe
...majko pajko tárajko.... hehe
...vygúgli si mozog - aj so synom...hehe
....nielen deti treba chrániť pred fašistickou agendou ála uhrík aspol.!!...Kotleby sú už pasé ....!!
....sa teším na to, keď pediatri nastúpia do práce, ale ordinovať nebudú - presne podľa vzoru pos.ancov!!? ...hehe
Zvolen už sprznili Fico blaha a suja - na hnilobno hnedo!....hehe
.....malinovej totalita....hehe
....áno, toto je presne vaše- tvoje zmýšľanie!!....!!
....protest kvôli zgabanému národnému pokladu - nebude??!... hehe
..... no vida, tento náš "nehistorik" uhrík by sa mal pričiniť o riešenie migračnej "krízy" .....poslanec EP by to mal vyriešiť ľavou zadnou!!? ....hehe
.....ňerozumjem! .....hehe
..... klameš ako Fico .....hehe
.....viktátor to umí! .....nj....
..... hehe.... fico porušoval svoj vlastný zákon! .....
...čajíček, ty si taká - pliaga tejto debaty....hehe
....čaputovci taja, že vyhrajú voľby....dobré.....hehehe
....neuveriteľné kydy....hehe
....ale vážne, mal by prísť - umravniť kádéhákov aj s pastierom!!?.... hehe
....to je veľmo dobre, že sa ťa to dotklo....hehe
....kollár sa tiež kúpal??!.... hehe
Odporúčame