....toho nemôžu!....to je "náš človek" ..... hehe
.... kto by chodil do toho hnilobného fašúnskeho smradu?!! ...fuj!!
...bolo TO - ako debata na Pravde.... hehe
......Ďímeši, to je taký maďarský Matovič ....hehe
..... nuž, je to proste "pliaga"!!.....!!
....kto by volil hnedú hnilobnú fašúnsku plesnivú repliku .....!!
....to chceš jedine - ty!!....!
...kockatý si dúfam vezie so Ruska svoj - čaj!?... hehe
.
..stačí, keď Kachličkári aspol. vrátia nakradnuté a bude dosť aj pre väčší počet lekárov!!....!!
..... vyšpricuj si uši!! .....hehe
.....nie, ona spomenie tvojho amanta....to bude smiechu!?....hehe
.... volíš len takú faišitickú pliagu .....hehe
Odporúčame