...pod akým číslom kandiduje?.... hehe
Slovensko - krajina neobmedzených možností....hehe
....áno aj! Plus ktomu prirátaj Kachličkárov a "našich ľudí"
a je to komlet....hehe
...deň trhacieho kalendára!?... hehe
...budúci rok kandiduješ, dúfam!!?....tvoje hodnoty" sú priam vesmírne....hehe
....hehe....zato ty si - horný výplach!...ten najsamhornejší!!...."kks"....
....hlavne ten hnilobne hnedý fašista v prvom rade!!??....ten tam priam reprezentoval - partizánov.....hehe
....takto sa to robí!....do psej onej.....hehe
Ty - si videl....my nie.... hehe
....nooo, s tebou na čele!....ako ti len fajne ide to "béékanie "....hehe
...výborne zorganizované!....háveď z ovčianskeho tribunálu nemala šancu hanobiť tento sviatok.....!!
...múdry si jak rádio.....hehe
...tvoj - trápny príspevok!!... hehe
+++++++++++++++
....tajná dohoda"..... nie, len dávno odtajnený chorý mozog zn. Otomtom......hehe
Ty vyzeráš priam extrainako!!.....voľby vyhráš ľavou zadnou....hehe
Podľa vzoru PakotaSunka!.... hehe
Podľa vzoru Biggus.... hehe
Odporúčame