..... už si si šľahol?!! ...hehe
..... už si si šľahol?!! ...hehe
Ty si sa pôd vplyvôm už narôdil, ty ctihôdný ôbčan....hehe
....strapatá kreatúrka má o žrádlo postarané! ...nadlho....hehe
....trúdik dodo je všestranného razenia .....hehe.....https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3…
..... ale fico to - urobil!! .... len ho pritom parádne "oholili" a tak fňuká, lebo sa potrebuje dostať ku - gazdovaniu.....hehe
....hehe...šak to aj o 100% zdraželo,tak aká sláva?!!...
....fajňéééé sa posmažil Ficík - extra fajňe .....hehe
....no, tak "šme še pobavili" a trt sa dozvedeli!? ....hehe
..... nuž, veksláčik sa vyšvihol a možno aj madam Kačerenko to po voľbách dotiahne na podprecedníčku vlády, keď sa jej doteraz nezadarilo.....hehe
...tak veru! ..... čo tam po novej vláde, ale parlament plný diletantov a prospechárov bolo treba - komplet vyhádzať ..... táto republika je jeden nehorázny byrokratický nezmysel .....hehe
.. .lokoliq = "nykolson"....hehe
Odporúčame