....."dvaja generáli nezvestní" a vagnerovskí žoldáci už zrejme zarezávajú - na Sibíri .....hehe
....."dvaja generáli nezvestní" a vagnerovskí žoldáci už zrejme zarezávajú - na Sibíri .....hehe
....nó! ....ešte zaradiť na kandidátku "ítího" Rostása a budú - komplet....hehe
......Kyskoyd8 "byl popsán" ako chronicky progresívneextraposjaný strašiak do maku .....hehe
...... žeby - zahnívajúce svedomie??!....hehe
.....aké si len - zlaté - vo svojej /s/prostote....hehe
....kunstgeschichtekatolischeprimitive ......hehe
....má! ...on je ten - indočech.....hehe
+++++++++++++++++++++ ...... viac a viac takýchto aktivistov! ....menej ciest, menej áut!! ..... !!
.... preceda veksláčik už má namierené??! ....hehehe
++++++++++++++++++++++++++++++++
Fajný sumár - bizarný, ale fajný.....hehe
..... to boli delfíny - to je jasné!? ....hehe
.....nič sa nedeje!.... miliardári si urobili piknik a pre nás ostatných sa nič - nemení ....hehe
....prísne pravidlá tu platia len pre pracujúcich - doslova!! .....večne maródujúce socky či pozitívne diskriminovaných nikto nekotróluje ani nepokutuje, pretože byrokrati dobre vedia, že od nich nevymôžu ani halier!!? ....hehe
....a chúďatká Pčolinské - ako k tomu prídu??! ...kam sa podejú?! ..... veď oni inak nevedia - len z verejných chechtákov prežívať ??! ...hehehe
...hehe, dobré!! ..... oni tliachajú kradnú podvádzajú, fasujú zato ešte aj chechtáky z verejného, ale zodpovední sú novinári aspol. .....!!
Odporúčame