+++++++++++++++++++++++++++++++++++
..... taký júdr. Harabin by vysúdil - 600tisíc é......hehe
......vlastná skúsenosť, čooo?! ....chúďa depresívne....hehe
.....hehehehehehehehe
...,.ružovučký bigoťák Čepček, spolu s Chromíkom Kuriakom a ďalšie kreatúry - akoby ich jedna mater mala !?? ...hehe
......snáď.....
....ctihodný občan!....hehe
....len dúfam, že zelení aktivisti už visia na ťažobných vežiach, podľa vzoru slovenských.... !!? ....hehe
..... "peniaze môžu chýbať iným" ..... na vyplatenie ziskov??! ....
....Otomtom s plechovými hrdzavými garážami je už celý nažhavený na štedré eurofondy.....hehe
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
..."oplodňovacie monštrum suvorov" - tliacha a tliacha.....hehe
..... z tohoto vyplýva, že ty si už - "poriešený"....hehehe
.... chúďa stĺp!!!!.....!!
Odporúčame