.....áno, výmysly a spôsoby ľudí - koruny tvorstva - žiaľ !!? .....hehe
.....áno, výmysly a spôsoby ľudí - koruny tvorstva - žiaľ !!? .....hehe
.....náculienka ....hehe
....ale aké prekvapkanie?! ....tento "pregrciavač" za verejné chechtáky je predsa - nepostihnuteľný ......hehe
..."naši" ľudia sú - "naši" ľudia!?.....o tom potom....hehe
....si jasným príkladom! ....hehe
....kúrňa, to je zistenie!? ....si dlho - gúglil ?!....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
.... chúďa Mikulec!!? .... dostávať kvapky od páchnucej fašistickej hniloby - to je ozaj "bomba"!!? ..... hehe
....pre veľký úspech zas a znova .....hehe ...... https://www.rtvs.sk/radio/archiv/1175/2028317
....stojí ti za robom kaliňákom??! ....hehe
....teba sa to netýka! .... tebe stačia wolowinybezofiny - zadarmo! ...hehe
Odporúčame