....ÁMEN....hehe
....ÁMEN....hehe
..... hehe .... že - nemávala ani na jedlo..... nuž, v base si potom priam - užíva!? .....chúďa Žužová
....hej, povedal to pre - woloviny.....hehe
...robertko chcimírovič ficovič ....hehe
......SENIORKLUB PKT Diviaky......https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=…
....ale aspoň si to tentoraz neodniesol žiaden - strom!!? ....!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++
..... šak, čo tam po tých pár vládnych pajácoch!?..... tých 150 parlamentných tajtrlíkov bolo treba zrušiť - ale nadobro!! .....hehe.......https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.3…
....ty si hovoríš- Slovensko??!.... hehe
.....šmárjajózef, robia to stále a všetci, čo sa vopchajú do politiky, 30 rokov to isté dokola!! - česť výnimkám......ktovie, či na tie šaškárne okolo majú jednotné návody, alebo sa vyhovárajú každý podľa svojho scenára ....hehe
Odporúčame