....hovor za seba!! ....hehe
....kúrňa, Veru!! .....nevďačnica akási!? ...hehe
....no hurá, teším sa..... konečne sa z dzedziny dostaneme bezbariérovou dopravou - busom či vlakom - veď štát sa postará, keďže sa "lacným" autom nebude môcť ....hehe
...ačohentizmus nepomôže, to nastopro!....hehe
...no konečne nebude otravovať táto bigotná ťapa národ .....hehe
....chúďa líder......hehe
..... celá táto krajina je prešpikovaná touto hnusnou smradľavou nazihnilobou ....!!
.... kúrňa, Guspanko, ktorý čítal súkromnú korešpodenciu poslancom, sedí stále na teplom fleku ....hehe
....keby sa to týkalo tvojho syna, hneď by si bol chápavejší a - ostrejší!?? .....hehe
...no vida, bigoťáci..... berte si príklad!!? ...hehe
...."je to hnedé,čierne, hnije to, šíri pach nevetranej krypty a na čele má vypálený znak hákového kríža.“.... to si presne ty..... fuj!!
...neexistuje!! ....Pelle vyhrá voľby a hajde do bágra na Rázsochy!! .... hehe
...aké jednoduché.....hehe
Odporúčame