.....ty musíš mať doma fajnú pakáreň, keď sa tu takto odbavuješ na prezidentke!!? ....hehe
.....ty musíš mať doma fajnú pakáreň, keď sa tu takto odbavuješ na prezidentke!!? ....hehe
....namiesto nezmyselného referenda - voľby ...... :-/ .....zbytočne vyhodené peňeži ! .... celá vláda + poslanci = vrátiť platy za - aspoň - celý predchádzajúci rok .....!!
.....veru tak....keď elektrina cez burzu, prečo nie aj vajcia??!....hehe
..... pracantka sa nudí - viditeľne.....hehe.....https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=…
....treba tak akurát 76 - gumených kladív ! .... použiť na vypatlané plagiátorské hlavy ....hehe
....celé Slovensko by malo byť uzavreté pre všetku dopravu!! ....jazdiť by mali len vlaky a busy!! ....!!
....hehehehehehe...............
....tak - toto je vážne! ....to bude niečo také, ako s tými - včelami?! ....či - včelármi ??..... heger trestuhodne nespolupracuje s pročkom a s kozelovou!!? ...hehehehehehe
...... hm, zaspal..... smola ! ....!!
....ale môže!! ....a aj spadne! Komu dôjdu peňeži, ten nepôjde - k lekárovi! ....vyriešená vec! ....hehe
.... ministerstvu to môže byť tak akurát - sedem"!!? ..... Soták ho prekľaje a byrokrati si ho dajú potom - vysvätiť, známa skupinka povyháňa diabla a karavána môže škodiť ďalej .....hehe
...... sa tešííím na kontrolu!! .... rezort potom musí pokutovať - ďalšie rezorty, lebo vrámci asistovania či opatrovania nemôžeme s klientami cestovať busom ani vlakom, väčšina z nich nemá nárok na kompenzácie, v máloktorom okrese funguje napr. - sociálny taxík!!? ..... atď. atď. .....
..... ešte by to chcelo vyháňačov diabla - Vašečku s kompániou ....hehe
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Odporúčame